Playoffs

Class 6A-I

Jenks 49, Moore 16

Owasso 37, Westmoore 16

Union 28, Edmond Santa Fe 3

Broken Arrow 31, Norman North 28

Saturday, Nov. 18 at TU

Union vs. Broken Arrow, 11 a.m.

Jenks vs. Owasso, 5 p.m.

Class 6A-II

Midwest City 47, Sand Springs 12

Bixby 41, Stillwater 14

BT Washington 56, Putnam City 21

Lawton 57, Muskogee 36

Saturday, Nov. 18 at UCO

Midwest City vs. Bixby, 1 p.m.

BT Washington vs. Lawton, 7 p.m.

Class 5A

Ardmore 41, Guthrie 14

Noble 36, Bishop Kelley 7

Tahlequah 19, Coweta 7

McGuinness 28, Del City 21

Carl Albert 41, MacAthur 15

Claremore 21, Shawnee 14

Skiatook 38, Glenpool 7

Altus 35, Eisenhower 28

Friday, Nov. 17

Noble at Ardmore, 7:30 p.m.

McGuinness at Tahlequah, 7:30 p.m.

Claremore at Carl Albert, 7 p.m.

Altus at Skiatook, 7:30 p.m.

Class 4A

Heritage Hall 55, Tuttle 21

Broken Bow 29, Cascia Hall 13

Wagoner 35, Poteau 28

Blanchard 33, Elk City 23

Ada 42, Elgin 19

Oologah 20, Fort Gibson 3

Hilldale 37, Catoosa 14

Bethany 35, Weatherford 21

Friday, Nov. 17

Broken Bow at Heritage Hall, 7:30 p.m.

Blanchard at Wagoner, 7:30 p.m.

Oologah at Ada, 7 p.m.

Bethany at Hilldale, 7:30 p.m.

Class 3A

Oklahoma Christian 66, Little Axe 8

Seminole 8, Anadarko 6

Beggs 61, Mannford 28

Lincoln Christian 24, Muldrow 21

Sulphur 47, Purcell 6

Prague 42, Perkins-Tryon 40

Jay 35, Stigler 7

Sperry 52, Cushing 13

Berryhill 51, Checotah 14

Tahlequah Sequoyah 50, Eufaula 21

Jones 58, Chandler 6

Plainview 67, Marlow 48

Idabel 27, Keys 6

Bristow 28, Claremore Sequoyah 14

John Marshall 42, Pauls Valley 7

Kingfisher 40, Douglass 14

Friday, Nov. 17

Seminole at Oklahoma Christian, 7:30 p.m.

Lincoln Christian at Beggs, 7:30 p.m.

Prague at Sulphur, 7:30 p.m.

Sperry at Jay, 7:30 p.m.

Tahlequah Sequoyah at Berryhill, 7:30 p.m.

Plainview at Jones, 7:30 p.m.

Bristow at Idabel, 7:30 p.m.

Kingfisher at John Marshall, 7:30 p.m.

Class 2A

Chisholm 37, Meeker 7

Washington 49, Coalgate 7

Valliant 68, Wewoka 53

Commerce 21, Salina 14

Davis 47, Hobart 18

Hennessey 21, Luther 20

Holland Hall 63, Caney Valley 0

Spiro 41, Okemah 30

Vian 41, Panama 20

Victory Christian 62, Wyandotte 14

Millwood 63, Tonkawa 0

Dibble 27, Kingston 0

Adair 52, Colcord 20

Antlers 18, Holdenville 6

Lindsay 40, Marietta 8

Alva 33, Christian Heritage 26

Friday, Nov. 17

Washington at Chisholm, 7:30 p.m.

Commerce at Valliant, 7:30 p.m.

Hennessey at Davis, 7:30 p.m.

Spiro at Holland Hall, 7:30 p.m.

Victory Christian at Vian, 7:30 p.m.

Dibble at Millwood, 7:30 p.m.

Antlers at Adair, 7:30 p.m.

Alva at Lindsay, 7:30 p.m.

Class A

Thomas-Fay-Custer 27, Merritt 0

Boone-Apache 33, Crossings Christian 28

Morrison 28, Keifer 0

Hulbert 50, Central Sallisaw 27

Minco 53, Rush Springs 7

Fairview 16, Cordell 6

Afton 48, Savanna 7

Cashion 28, Woodland 6

Crescent 76, Porter Consolidated 12

Rejoice Christian 20, Gore 12

Watonga 42, Okeene 35

Oklahoma Christian Academy 48, Healdton 35

Talihina 58, Barnsdall 21

Hominy 36, Pawnee 33

Ringling 35, Wynnewood 21

Hooker 26, Mangum 13

Friday, Nov. 17

Boone-Apache at Thomas-Fay-Custer, 7:30 p.m.

Hulbert at Morrison, 7:30 p.m.

Fairview at Minco, 7:30 p.m.

Cashion at Afton, 7:30 p.m.

Rejoice Christian at Crescent, 7:30 pm.

Oklahoma Christian Academy at Watonga, 7:30 p.m.

Hominy at Talihina, 7:30 p.m.

Hooker at Ringling, 7:30 p.m.

Class B

Laverne 60, Garber 14

Cyril 40, Waurika 12

Dewar 46, Strother 0

Prue 68, Arkoma 20

Alex 60, Central Marlow 14

Seiling 36, Ringwood 24

Depew 56, Gans 0

Weleetka 44, Empire 22

Wetumka 28, Allen 26

Davenport 50, Cave Springs 0

Pioneer-Pleasant Vale 58, Turpin 26

Snyder 38, Ryan 8

Keota 50, South Coffeyville 12

Maysville 66, Canadian 52

Carnegie 62, Fox 16

Shattuck 59, Waukomis 0

Friday, Nov. 17

Cyril at Laverne, 7:30 p.m.

Prue at Dewar, 7:30 p.m.

Seiling at Alex, 7:30 p.m.

Weleetka at Depew, 7:30 p.m.

Davenport at Wetumka, 7:30 p.m.

Snyder at Pioneer-Pleasant Vale, 7:30 p.m.

Maysville at Keota, 7:30 p.m.

Shattuck at Carnegie, 7:30 p.m.

Class C

Tyrone 76, Grandfield 30

Paoli 54, Medford 22

Pond Creek-Hunter 48, Thackerville 0

SW Covenant 59, Sharon-Mutual 14

Tipton 46, Kremlin-Hillsdale 0

Regent Prep 48, Midway 6

Coyle 64, Bluejacket 14

Timberlake 56, Mt. View-Gotebo 0

Friday, Nov. 17

Paoli at Tyrone, 7:30 p.m.

SW Covenenat at Pond Creek-Hunter, 7:30 p.m.

Regent Prep at Tipton, 7:30 p.m.

Timberlake at Coyle, 7:30 p.m.

This Week's Circulars