6A Girls

1. Norman, 2. Owasso, 3. Deer Creek, 4. Jenks, 5. Edmond North, 6. Broken Arrow, 7. Edmond Santa Fe, 8. Norman North, 9. Mustang, 10. Westmoore, 11. Edmond Memorial, 12. Yukon, 13. Sapulpa, 14. Moore, 15. Bartlesville, 16. Union

6A Boys

1. Owasso, 2. Edmond Memorial, 3. Mustang, 4. Deer Creek, 5. Edmond North, 6. Broken Arrow, 7. Jenks, 8. Bartlesville, 9. Norman, 10. Norman North, 11. Union, 12. Westmoore, 13. Enid, 14. Yukon, 15. Shawnee, 16. Moore

5A Girls

1. Bishop Kelley, 2. Guthrie, 3. Piedmont, 4. Carl Albert, 5. Tahlequah, 6. Claremore, 7. Bishop McGuinness, 8. Santa Fe South, 9. Capitol Hill, 10. Coweta, 11. Altus, 12. Western Heights, 13. Collinsville, 14. Grove, 15. Shawnee, 16. Edison

5A Boys

1. Piedmont, 2. Santa Fe South, 3. Guymon, 4. Bishop Kelley, 5. Claremore, 6. Guthrie, 7. Carl Albert, 8. Noble, 9. Tahlequah, 10. Capitol Hill, 11. Duncan, 12. Altus, 13. Elgin, 14. Lawton Eisenhower, 15. Northwest Classen, 16. McAlester

4A Girls

1. Weatherford, 2. Plainview, 3. Metro Christian, 4. Pauls Valley, 5. Kingfisher, 6. Byng, 7. Lincoln Christian, 8. Tuttle, 9. Bethany, 10. Madill, 11. VInita, 12. Seminole, 13. Holland Hall, 14. St. Mary, 15. Cache, 16. Blanchard, 22. Claremore Sequoyah

4A Boys

1. St. Mary, 2. Byng, 3. Lincoln Christian, 4. Madill, 5. Weatherford, 6. Bathany, 7. Plainview, 8. Holland Hall, 9. Seminole, 10. Metro Christian, 11. Kingfisher, 12. Berryhill, 13. Elk City, 14. Cache, 15. Anadarko, 16. Claremore Sequoyah

3A Girls

1. Tahlequah Sequoyah, 2. Marietta, 3. Community Christian, 4. Holdenville, 5. Cascia Hall, 6. Keys, 7. Lexington, 8. Dove Science, 9. Alva, 10. Marlow, 11. Little Axe, 12. Kiefer, 13. OCS, 14. Chandler, 15. Crossings Christian, 16. Eufaula

3A Boys

1. Marietta, 2. Tahlequah Sequoyah, 3. Kiefer, 4. OCS, 5. Marlow, 6. Little Axe, 7. Community Christian, 8. Sulphur, 9. Chisholm, 10. Heritage Hall, 11. Riverside, 12. Cascia Hall, 13. Comanche, 14. Eufaula, 15. Heavener, 16. Lexington.

2A Girls

1. Watonga, 2. Hooker, 3. Boise City, 4. Merritt, 5. Warner, 6. Konawa, 7. Goodwell-Texoma, 8. Christian Heritage, 9. Ryan, 10. Buffalo, 11. Velma-Alma, 12. Cordell, 13. Waurika, 14. Rock Creek, 15. Hollis, 16. Tushka, 17. Latta

2A Boys

1. Mooreland, 2. Hooker, 3. Watonga, 4. Lomega, 5. Warner, 6. Boise City, 7. Regent Prep, 8. Merritt, 9. Carnegia, 10. Buffalo, 11. Oklahoma Bible, 12. Binger-Oney, 13. Cordell, 14. Latta, 15. Burns Flatt-Dill City, 16. Hobart, 17. Kremlin-Hillsdale